SLUŽBY 

Zajistíme Vám kompletní servis rekonstrukce:

KONZULTACE A ZAMĚŘENÍ

Zkonzultujeme Vaše požadavky na prostor, jejich proveditelnost, nákladovost, případně pomůžeme najít nejlepší řešení s ohledem na Vaše potřeby a finanční možnosti.


NÁVRH DISPOZICE, DIZAJN

Je pro nás důležité jak se ve svém novém prostoru budete cítit VY, proto je pro nás směrodatní zohlednění Vašich potřeb a klademe na ně důraz při návrhu nových dispozic a dizajnu.


NÁVRH ELEKTRO

Na základě odsouhlasené dispozice a dizajnu Vám navrhneme rozvody elektro, odporučíme Vám různé vychytávky a zlepšováky včetně LED osvětlení.


ROZPOČET

Vypracování přesného, přehledného položkového rozpočtu.


REKONSTRUKCE

Rekonstrukce provádíme z kvalitních, ověřených materiálu. Když uvedeme použití YTONGu, garantujeme Vám jeho použití ne levnější náhražky. Ohledně práce za nás nejlíp mluví spokojení klienti - viz realizované projekty.

Celá rekonstrukce je od počátku důkladně promyšlena s ohledem na stavební technologie a koordinaci jednotlivých profesí.


EKOLOGICKÁ LIKVIDACE ODPADU

Zajišťujeme demontáž původního vybavení a jeho ekologickou likvidaci.


ÚKLID

V průběhu rekonstrukce dbáme na čistotu a pořádek i v okolí staveniště, ne jenom na něm. Po ukončení prací dotčené prostory uklidíme.

FPK interier s.r.o. info@fpkinterier.cz, www.fpkinterier.cz +420 776 88 00 35, +420 608 507 751
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky